צילום תלת מימד של הרחם והשחלות

היינו רוצים להאמין שכל מה שנרצה לעשות בחיים יעבור לנו בצורה חלקה, אבל בפועל אנחנו נאלצים להתמודד לאורך החיים עם לא מעט קשיים שקשורים לכל מיני נושאים. אחד הנושאים החשובים והנפוצים ביותר בעולם הוא נושא הכניסה להריון, ולעומת זוגות שנכנסים להריון בקלות, או לעומת זוגות שבכלל לא מנסים להיכנס ונכנסים בכל אופן, קיימים גם זוגות שאינם מצליחים להיכנס להריון בקלות או בכלל, על אף הנסיונות החוזרים ונשנים שלהם. ברגע שמתרחש מצב שכזה, יש לבצע מגוון בדיקות שיוכלו להוביל לכדי הבנה של מה מקור הבעיה, ואחת מהבדיקות האלה היא בדיקה של צילום תלת מימד של הרחם והשחלות. הבדיקה הזו נחשבת לאחת הבדיקות המתקדמות ביותר היום, ועל כן אין כל סיבה להירתע ממנה או לחשוש ממנה. על מנת שתוכלו לדעת לקראת מה אתם הולכים, הכנו לכם כאן פירוט קצר שיעזור לכם לסדר קצת את הראש.

צילום תלת מימד של הרחם והשחלות – למי יש בזה צורך?

במרבית המקרים, ברגע שמתרחשת בעיה בכניסה להריון, יישלחו הן הגבר והן האישה לסדרת בדיקות שונות. מצידו של הגבר, ייבדקו נושאים כמו איכות הזרע, לדוגמה, ואילו מצידה של האישה, ייבדקו נושאים שקשורים ברחם. בסופו של דבר, מדובר כאן על מפגש שאם נדמה אותו רגע להליך האפייה, נבין שיש את הצד של "המצרכים" ואת הצד של "התנור". כדי שהאפייה תצליח בצורה מיטבית, גם המצרכים צריכים להיות נהדרים, וגם התנור צריך לתפקד כהלכה.

אותו הדבר הולך גם בתהליך ההריון, ומגוון הבדיקות בא לוודא שגם "המצרכים" נהדרים ופועלים כשורה, וגם "התנור" יכול לתפקד כהלכה. צילום תלת מימד של הרחם והשחלות הוא חלק מהליך ווידוא התקינות של "התנור", הלא הוא הרחם.

מה היה עד שיטת צילום תלת מימד של הרחם והשחלות?

שיטת צילום תלת מימד של הרחם והשחלות היא שיטה מהפכנית, משום שעד אליה הבדיקה שהוצעה לנשים היתה בדיקה פולשנית ומלווה בכאבים. השיטה הקודמת התבססה על צילומי רנטגן של הרחם והשחלות, צילומים שעל מנת שהם יוכלו לקבל את התוצאות המדויקות ביותר, היה צורך להיעזר במכשיר בעל זיזים בולטים, שאחזו בצוואר הרחם. הזיזים הללו היו פוצעים את צוואר הרחם, וגורמים לנשים לסבול מכאבים ומדימומים באיזור.

ההבנה שהשיטה הזו לא ממש אידיאלית, הובילה לכדי פיתוח טכנולוגיה חדשנית שמאפשרת קבלת תוצאות נהדרות מצילום תלת מימד של הרחם והשחלות, שמתבצע בצורה שונה לחלוטין.

צילום תלת מימד של הרחם והשחלות – כך זה קורה

היום צילום תלת מימד של הרחם והשחלות מתבסס על הזרמת קצף לצוואר הרחם של האישה, ומעקב צמוד אחריו, באמצעות מכשיר האולטרא סאונד, לאורך תנועתו ברחם, בשחלות ובאיזור כולו. מדובר כאן על שיטה עם כמות פולשנות מזערית ביותר, נטולת כאבים וללא כל דימום כזה או אחר. לפיכך, מדובר על שיטה הרבה יותר נעימה ועדינה מבחינת הנשים.

אמינות התוצאות של צילום תלת מימד של הרחם והשחלות

צילום תלת מימד של הרחם והשחלות הוא שיטה אמינה לחלוטין, שמתבססת על עיקרון דומה לזה שעליו התבססו שיטות הצילום הקודמות. היום על מנת להגיע לתוצאות מדויקות, אין כל צורך לפלוש לגופה של האישה ולגרום לה אי נעימות, גם פיזית וגם רגשית, ואין ספק שצילום תלת מימד של הרחם והשחלות עושה עבודה מצוינת מהבחינות האלו.

עם צילום תלת מימד של הרחם והשחלות תשכחו מהקרינה

צילומי רנטגן, עליהם התבססה בדיקת הרחם המדוברת בעבר, הם צילומים שאחד הדברים הבולטים שעומדים במרכזם הוא נושא הקרינה. צילומי רנטגן מלווים באחוזי קרינה גבוהים במיוחד, שעלולים לא רק לסכן את האישה, אלא גם לסכן את אותו ה"תנור" שעליו דיברנו קודם לכן.

ההבנה הזו, שבצילומי רנטגן כרוך סיכון לא מועט לאישה, הובילה את עולם הרפואה לכדי פיתוחים חדשניים, שאחד מהם הוא, כאמור, צילום תלת מימד של הרחם והשחלות. במהלך הבדיקה הזו לא נפלטים כל אחוזי קרינה, מועטים או גבוהים כאחד, וכל הסיפור מקבל גוון אחר לחלוטין.

צילום תלת מימד של הרחם והשחלות – פרטי או ציבורי?

נשים רבות מתלבטות לאורך ההליך האם כדאי להן לגשת להליך פרטי או להליך ציבורי. כל אחד מההליכים הללו מביא איתו נקודות שכדאי להכיר מראש, נקודות כמו זמינות הטיפולים והבדיקות, היחס האישי מהרופא המטפל, השירותיות של הגורמים הרפואיים השונים, המחיר שייגבה על כל צעד שיתבצע במסגרת ההליך ועוד. כמובן שבהתאם יכולה כל אישה לבחור לעצמה את ההליך האידיאלי עבורה, בין אם הוא פרטי ובין אם הוא ציבורי.

פרופסור אדריאן שולמן – צילום תלת מימד של הרחם והשחלות ברמה גבוהה ומקצועית

פרופסור אדריאן שולמן הוא אחד מהגניקולוגים הטובים ביותר בארץ. לאורך השנים הוא זכה בפרסי הוקרה על מקצועיותו ועל פועלו הרפואי, והוא מתפקד במרפאתו בתור מומחה למיילדות ולגניקולוגיה. כמו כן, פרופסור שולמן הוא מומחה לטיפולי פוריות ולהפריה חוץ גופית, והוביל אלפי זוגות לאורך השנים להצלחה, שבאה לידי ביטוי על ידי הריון תקין ומוצלח.

במרפאתו של פרופסור אדריאן שולמן תוכלו לקבל מגוון טיפולים ושירותים שקשורים בהליך בדיקת הפוריות וההריון, כך שאתם מקבלים כאן 360 מעלות של הגנה, ביטחון ורפואה מתקדמת ביותר. צרו קשר עם המרפאה במספר הטלפון 03-7687088 וקבעו את התור שלכם עוד היום.